Vremenska prognoza - Kleines Hocheck
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 2% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 1% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,06 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,24 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,84 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,84 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,68 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0,56 |
| 93% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,22 |
| 85% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,22 |
| 90% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,25 |
| 98% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,2 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 92% |
|
Vremenska prognoza za 1886 metara visok vrh Kleines Hocheck.