Vremenska prognoza - Kleinreifling
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,7 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,49 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,17 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,14 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,03 |
| 67% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,03 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 86% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 71% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 14h |
 |
| 34 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0,17 |
| 92% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,46 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 1,46 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,22 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 81% |
|
Vremenska prognoza za vas Kleinreifling.