Vremenska prognoza - Kreuzhöhe
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,69 |
| Oblačnost: | 83% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,23 |
| 83% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 3,25 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 3,83 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,71 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 1,28 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,89 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,99 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,44 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,73 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,04 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,09 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 44% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 28% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,04 |
| 66% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,04 |
| 83% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,06 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,05 |
| 69% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,05 |
| 70% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 61% |
|
Vremenska prognoza za 2521 metara visok vrh Kreuzhöhe.