Vremenska prognoza - Kugelstein
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 65% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,29 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 84% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,06 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 3,94 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,59 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,27 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,02 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,55 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,55 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,25 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 1,07 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 1,81 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,81 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,11 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 1,18 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 1,18 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,08 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,89 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,5 |
| 95% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,29 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,35 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,35 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,16 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za 1814 metara visok vrh Kugelstein.