Vremenska prognoza - Kühbühl
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 7% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 49% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 66% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 30% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 10% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,29 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,05 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,08 |
| 76% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,05 |
| Oblačnost: | 72% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,05 |
| 59% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,03 |
| 41% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,29 |
| 58% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,29 |
| 87% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,12 |
| 96% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 44% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,01 |
| 83% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,01 |
| 47% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 54% |
|
Vremenska prognoza za 1997 metara visok vrh Kühbühl.