Vremenska prognoza - La Bella Ligonto
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,16 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,53 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 2,29 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 2,86 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,55 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,89 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,63 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 35% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 6% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0,06 |
| 35% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0,09 |
| 77% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,33 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0,33 |
| 71% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0,02 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0,02 |
| 57% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 29% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0,19 |
| 30% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0,4 |
| 71% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0,4 |
| 86% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,14 |
| 44% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0,03 |
| 72% |
|
Vremenska prognoza za vas La Bella Ligonto.