Vremenska prognoza - La Valle Agordina
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 11% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 59% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,19 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,43 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,03 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,03 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,73 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 3,26 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 3,43 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 3,43 |
| 97% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,99 |
| 81% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 70% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,13 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,23 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,49 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,69 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,69 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,19 |
| 86% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 79% |
|
Vremenska prognoza za vas La Valle Agordina.