Vremenska prognoza - Labenberg-Schöberl
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,85 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,6 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 1,13 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,97 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 1,6 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,66 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 1,18 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,42 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 2,33 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,91 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,77 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,31 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,03 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,06 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,06 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 46% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 58% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,06 |
| 66% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,06 |
| 89% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,08 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,11 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,2 |
| 82% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,2 |
| 82% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,15 |
| 87% |
|
Vremenska prognoza za 1549 metara visok vrh Labenberg-Schöberl.