Vremenska prognoza - Laftnduck
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,98 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,75 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,61 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,55 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,96 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 1,38 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,79 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,32 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,06 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,03 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 4% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 21 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 17% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,03 |
| 95% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0,03 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0,43 |
| 92% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,43 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0,17 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,34 |
| 88% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,59 |
| 92% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,59 |
| 90% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,32 |
| 76% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 53% |
|
Vremenska prognoza za kočo Laftnduck.