Vremenska prognoza - Lahnerhorn
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,85 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,58 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,54 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,97 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,1 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 2,22 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,74 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,78 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,97 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 1,27 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,59 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,11 |
| 92% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,05 |
| Oblačnost: | 82% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,05 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 44% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,05 |
| Oblačnost: | 61% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,05 |
| 75% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,17 |
| 92% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,28 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,28 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,32 |
| 85% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,44 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,64 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za 2019 metara visok vrh Lahnerhorn.