Vremenska prognoza - Lärchkogel
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 82% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,4 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 1,25 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 2,96 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,1 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,85 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,77 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,55 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,55 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 1,12 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 1,57 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,57 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,4 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 1,2 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 1,05 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,67 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,4 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,35 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,42 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,42 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,22 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za 1660 metara visok vrh Lärchkogel.