Vremenska prognoza - Le Seneser - Senneser Karspitze - Punta Quaira di Sennes
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,36 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,09 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 14% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 77% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 69% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 24% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 36% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,03 |
| 67% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,03 |
| 52% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 35% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 29% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,03 |
| 67% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,03 |
| 73% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 92% |
|
Vremenska prognoza za 2659 metara visok vrh Le Seneser - Senneser Karspitze - Punta Quaira di Sennes.