Vremenska prognoza - Leiterspitze
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,57 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,04 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 3,63 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 2,99 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,72 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,81 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,63 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,24 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,03 |
| 52% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 45% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,03 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,03 |
| 90% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 42% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 23% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,03 |
| 53% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,06 |
| 86% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,06 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,03 |
| 53% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,27 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,27 |
| 95% |
|
Vremenska prognoza za 2340 metara visok vrh Leiterspitze.