Vremenska prognoza - Leobner
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,26 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,11 |
| 92% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,01 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 67% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 83% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 68% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,39 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,39 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 81% |
|
Vremenska prognoza za 2036 metara visok vrh Leobner.