Vremenska prognoza - Levico Terme
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 32% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 32 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 32 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 22% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 21 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 15% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 8h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 32 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 32 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0,07 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 22 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 46% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 8h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 31 °C |
| 0,29 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 29 °C |
| 1,49 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0,08 |
| 58% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 33% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 9% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 11h |
 |
| 31 °C |
| 0,06 |
| 22% |
|
| 14h |
 |
| 31 °C |
| 0,06 |
| 72% |
|
| 17h |
 |
| 27 °C |
| 0,02 |
| 68% |
|
| 20h |
 |
| 23 °C |
| 0,2 |
| 63% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0,2 |
| 68% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 8h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 11h |
 |
| 29 °C |
| 0,11 |
| 23% |
|
| 14h |
 |
| 29 °C |
| 0,11 |
| 56% |
|
| 17h |
 |
| 26 °C |
| 0,03 |
| 53% |
|
| 20h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 5% |
|
Vremenska prognoza za mesto Levico Terme.