Vremenska prognoza - Lido degli Estensi
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 18% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,05 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,67 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,05 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,82 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 47% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 22% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 51% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 28% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,07 |
| 38% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,07 |
| 61% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,02 |
| 61% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 66% |
|
Vremenska prognoza za vas Lido degli Estensi.