Vremenska prognoza - Liezen
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,65 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,4 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,26 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,04 |
| 52% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 85% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,04 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 89% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0,23 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,9 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0,9 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,2 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 86% |
|
Vremenska prognoza za mesto Liezen.