Vremenska prognoza - Lindkogel
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,1 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,1 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,21 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,42 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,43 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,28 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,21 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 81% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0,36 |
| 87% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,63 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,63 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,15 |
| 95% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 91% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 71% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,13 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,45 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za 1173 metara visok vrh Lindkogel.