Vremenska prognoza - Longana
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 25% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 34% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 37% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,26 |
| 83% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,41 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,71 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 1,05 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,95 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 1,95 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0,48 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,58 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,58 |
| 90% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,02 |
| 51% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 46% |
|
Vremenska prognoza za vas Longana.