Vremenska prognoza - Luegegg Niederalm
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 23% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 17% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,04 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0,06 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,78 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,78 |
| 91% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,48 |
| Oblačnost: | 85% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0,06 |
| 91% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,34 |
| 89% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,65 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,4 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,4 |
| 53% |
|
Vremenska prognoza za planino Luegegg Niederalm.