Vremenska prognoza - Lugo di Vicenza
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 78% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,07 |
| 86% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 2,62 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,14 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,98 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,73 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,33 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,18 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 47% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 25% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 36% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 50% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,03 |
| 60% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,03 |
| 72% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,03 |
| 65% |
|
Vremenska prognoza za vas Lugo di Vicenza.