Vremenska prognoza - Maddalena di Cazzano
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,09 |
| 76% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 24% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,02 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,85 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,63 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 1,25 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 30% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 19% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,02 |
| 23% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,02 |
| 63% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,02 |
| 82% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,02 |
| 78% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 33% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 23% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,02 |
| 60% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,02 |
| 21% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 61% |
|
Vremenska prognoza za vas Maddalena di Cazzano.