Vremenska prognoza - Malga Belfiore di Cima
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 75% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,04 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,91 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 4,58 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 56% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,15 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 1,07 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,27 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,27 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 42% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 32% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,12 |
| 26% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,12 |
| 57% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,04 |
| 52% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 57% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 55% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,04 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,04 |
| 66% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,04 |
| 65% |
|
Vremenska prognoza za planino Malga Belfiore di Cima.