Vremenska prognoza - Malga Ceda Bassa
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 87% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,06 |
| 72% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 1,16 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 2,22 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 64% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,59 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,28 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,08 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 19% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 18% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,19 |
| 54% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,19 |
| 71% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,05 |
| 62% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 68% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 38% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,03 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,03 |
| 83% |
|
Vremenska prognoza za planino Malga Ceda Bassa.