Vremenska prognoza - Malga Le Sole
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,06 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,12 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,52 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 1,8 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,06 |
| Oblačnost: | 52% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,54 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 1,14 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,58 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,14 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 32% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 23% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,02 |
| 29% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,32 |
| 71% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,32 |
| 85% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,1 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 68% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 48% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,06 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,06 |
| 83% |
|
Vremenska prognoza za planino Malga Le Sole.