Vremenska prognoza - Malga Pozze
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 77% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 1,22 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 3,99 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,18 |
| Oblačnost: | 58% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,09 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,85 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,18 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,21 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,13 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 28% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 26% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,12 |
| 32% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,12 |
| 60% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,04 |
| 50% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 63% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 45% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,03 |
| 23% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,03 |
| 54% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,03 |
| 70% |
|
Vremenska prognoza za planino Malga Pozze.