Vremenska prognoza - Malga Pra Saent
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 7% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 5% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 21% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0,15 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0,92 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,92 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,37 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,2 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0,87 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,87 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,7 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,52 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 1,52 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,75 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za kočo Malga Pra Saent.