Vremenska prognoza - Matillenalm
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 83% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,25 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,44 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,59 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 1,98 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 1,47 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,1 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,45 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,89 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,03 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,68 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,72 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,72 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 1,13 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 1,39 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,57 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,57 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,92 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 1,64 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,64 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 1,17 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,79 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,42 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,36 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,32 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za planino Matillenalm.