Vremenska prognoza - Medesano
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 72% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,36 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 30% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,34 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,6 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,11 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 1,86 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 24% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 29% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,06 |
| 43% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,25 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,25 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 12% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 16% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 79% |
|
Vremenska prognoza za vas Medesano.