Vremenska prognoza - Megliadino San Fidenzio
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 17% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,12 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,27 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 1,37 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,37 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 1,21 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0,92 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0,92 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0,55 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,46 |
| 93% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,14 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 75% |
|
Vremenska prognoza za vas Megliadino San Fidenzio.