Vremenska prognoza - Meran Bahnhof - Stazione Merano
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 31 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 24 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 23h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 18% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 25 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 17% |
|
| 5h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 25 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 38 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 11h |
 |
| 28 °C |
| 0,05 |
| 89% |
|
| 14h |
 |
| 28 °C |
| 0,5 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 26 °C |
| 0,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0,16 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0,15 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 23 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 23 °C |
| 0,05 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 24 °C |
| 0,36 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 25 °C |
| 0,36 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0,36 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 26 °C |
| 0,48 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 25 °C |
| 0,78 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 24 °C |
| 0,78 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za kočo Meran Bahnhof - Stazione Merano.