Vremenska prognoza - Mira Taglio
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,04 |
| 82% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 2,05 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,95 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 81% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,04 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 1,25 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 1,14 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,44 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,28 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 46% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 28% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,04 |
| 4% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,04 |
| 31% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 31% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 39% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,05 |
| 44% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,05 |
| 60% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,03 |
| 38% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,02 |
| 24% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 76% |
|
Vremenska prognoza za vas Mira Taglio.