Vremenska prognoza - Mitteralmturm
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,18 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,62 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 1,88 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 1,92 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,54 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,82 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,47 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,68 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,2 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 1,35 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 1,15 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 1,24 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,9 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,58 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,22 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,22 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,1 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,1 |
| 98% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,01 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,07 |
| 97% |
|
Vremenska prognoza za 1709 metara visok vrh Mitteralmturm.