Vremenska prognoza - Mittlere Pederspitze - Punta Peder di Mezzo
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0,02 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 2,16 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 2,44 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,92 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0,59 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -13 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -12 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -11 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 52% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 56% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 8h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 57% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 17% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0,15 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,79 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0,97 |
| 96% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,97 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,12 |
| 84% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,06 |
| Oblačnost: | 62% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,12 |
| 98% |
|
Vremenska prognoza za 3345 metara visok vrh Mittlere Pederspitze - Punta Peder di Mezzo.