Vremenska prognoza - Monte Agu
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 1% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 4% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 86% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 2,69 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 3,16 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 3,11 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 1,7 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,79 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,01 |
| 83% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za 1520 metara visok vrh Monte Agu.