Vremenska prognoza - Monte alla Croce
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 1% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 6% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 87% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 1,87 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 3,9 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,9 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 2,9 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,77 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,4 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,7 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,7 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,02 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,12 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,12 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za 1455 metara visok vrh Monte alla Croce.