Vremenska prognoza - Monte Bandiera
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,12 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 1,88 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1,64 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,17 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,77 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,27 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 46% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 23% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 34% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 48% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,02 |
| 60% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,02 |
| 72% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,02 |
| 68% |
|
Vremenska prognoza za 165 metara visok vrh Monte Bandiera.