Vremenska prognoza - Monte Castelaz
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,19 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,56 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 2,33 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 2,86 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,53 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,93 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,69 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 37% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 7% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,06 |
| 37% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,09 |
| 78% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,39 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,39 |
| 72% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,03 |
| 76% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,03 |
| 58% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 30% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,23 |
| 32% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,46 |
| 71% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,46 |
| 86% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,16 |
| 45% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,03 |
| 69% |
|
Vremenska prognoza za 696 metara visok vrh Monte Castelaz.