Vremenska prognoza - Monte Cavare
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 1% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 78% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 75% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0,02 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,34 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,34 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,58 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,65 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 1,43 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,43 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 1,27 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 1,27 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,13 |
| 76% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,01 |
| 56% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 68% |
|
Vremenska prognoza za 364 metara visok vrh Monte Cavare.