Vremenska prognoza - Monte Ceti
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 11% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 31% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,13 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,59 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,06 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 2,09 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 5,13 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 5,13 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 1,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 1,19 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,53 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,16 |
| 50% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 91% |
|
Vremenska prognoza za 431 metara visok vrh Monte Ceti.