Vremenska prognoza - Monte Comiciolo
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 84% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,04 |
| 60% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,14 |
| 82% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 75% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,12 |
| 71% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,62 |
| 81% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 1,54 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,54 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,88 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,34 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,44 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,44 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,34 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,28 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,46 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,48 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,47 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,46 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,08 |
| 94% |
|
Vremenska prognoza za 2538 metara visok vrh Monte Comiciolo.