Vremenska prognoza - Monte Cornetto
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,01 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,02 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,77 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 5,62 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,01 |
| Oblačnost: | 36% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,09 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 1,17 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,41 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,34 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,17 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 36% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 32% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,22 |
| 35% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,22 |
| 68% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,07 |
| 60% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 65% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 54% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,03 |
| 28% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,03 |
| 61% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,01 |
| 83% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,03 |
| 66% |
|
Vremenska prognoza za 1543 metara visok vrh Monte Cornetto.