Vremenska prognoza - Monte Cucasit
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 92% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,36 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 3,97 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 5 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,76 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,06 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,35 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,35 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,74 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,59 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 74% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 21% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,06 |
| 29% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,31 |
| 70% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,31 |
| 71% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,29 |
| 72% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,02 |
| 65% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,03 |
| 51% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 26% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,28 |
| 74% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,28 |
| 76% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,09 |
| 56% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 55% |
|
Vremenska prognoza za 1731 metara visok vrh Monte Cucasit.