Vremenska prognoza - Monte Cucco di Portule
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 94% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,82 |
| 76% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 2,66 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 2,56 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,4 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,13 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,14 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,36 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,25 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 2% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 1% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,03 |
| 31% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,07 |
| 74% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,11 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,11 |
| 73% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 53% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0,06 |
| 63% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,06 |
| 73% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,03 |
| 38% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,16 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,16 |
| 94% |
|
Vremenska prognoza za 1823 metara visok vrh Monte Cucco di Portule.