Vremenska prognoza - Monte dell'Asta
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 85% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,17 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 3,61 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 1,78 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 49% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,05 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 2,47 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,17 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 1,04 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,12 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,12 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,91 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,05 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,24 |
| 78% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,24 |
| 83% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,05 |
| 73% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,02 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,02 |
| 84% |
|
Vremenska prognoza za 1814 metara visok vrh Monte dell'Asta.