Vremenska prognoza - Monte Faino
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 4% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 23% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 7% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 84% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0,06 |
| 95% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,44 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0,53 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,53 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 1,2 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 1,2 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,73 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,45 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,75 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0,75 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,34 |
| 83% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,09 |
| 67% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 71% |
|
Vremenska prognoza za 998 metara visok vrh Monte Faino.