Vremenska prognoza - Monte Guil
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 85% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,04 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,59 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 5,72 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 30% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,04 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 1,16 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,57 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,38 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,15 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 32% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 29% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,27 |
| 43% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,27 |
| 75% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,08 |
| 66% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 68% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 52% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,01 |
| 23% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0,01 |
| 59% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,02 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,02 |
| 70% |
|
Vremenska prognoza za 1322 metara visok vrh Monte Guil.