Vremenska prognoza - Monte Livrio
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 9% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 28% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 92% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,17 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,21 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,21 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,26 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,24 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,01 |
| Oblačnost: | 85% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,23 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0,77 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0,77 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,33 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,86 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,86 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,83 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za 3136 metara visok vrh Monte Livrio.