Vremenska prognoza - Monte Lorés
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,08 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 1,11 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 1,2 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,62 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,31 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 22% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 53% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 24% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,28 |
| 92% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,88 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,88 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,57 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,19 |
| 69% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 60% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,02 |
| 98% |
|
Vremenska prognoza za 2520 metara visok vrh Monte Lorés.