Vremenska prognoza - Monte Rancolin
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,25 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,63 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 2,67 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 1,66 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 1 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,14 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,05 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,88 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 58% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 17% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,04 |
| 29% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,08 |
| 71% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,46 |
| 69% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,46 |
| 66% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,04 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,05 |
| 63% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,05 |
| Oblačnost: | 44% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 29% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,5 |
| 64% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,5 |
| 78% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,16 |
| 49% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 53% |
|
Vremenska prognoza za 2096 metara visok vrh Monte Rancolin.